judo Zuid-West Nieuws
Uitslagen Clubkampioenschappen 2016
19 april 2016
Zaterdag 16 april waren de jaarlijkse Clubkampioenschappen in Middelburg. Ruim 140 judoka's kwamen op de mat en verdeelden de prijzen. De Akebono Trophee werd gewonnen door Nienke Bordui. De uitslagen van de diverse poules staan hieronder.
Bekijk ook de 2 video's op ons YouTube kanaal
Poule 1.
Mia Vos
Rosa Nagtegaal
Guusje Blokpoel
Viviënne v/d Bos
Poule 2.
Sam Bertels
Lonneke Blokpoel
Davina Marcos
Poule 3.
Féline Elenbaas
Lina Bijaad
Danitshia Strobos
Tess de Jong en Robine v/d Bos
Poule 4.
Rowen Henssen
Brian Westerveld
Sven Broekhuizen
Wout Peijnenburg
Poule 5.
Mika Janssen
Dayshaun Marcos
Noah van Belzen
David Schoneville
Poule 6.
Quinn Mulder
Boaz Jobse
Kyan Jobse
Jens Deelen
Poule 7.
Ylano Scholten
Guus Diepersloot
Ayman Bijaad
Dwayne Hardenbol
Poule 8.
Bayu de Bruin
Joery van Belzen
Declan Cortens
Poule 9.
Riley Minderhout
Luuk de Schipper
Lukas Schoneville
Lars Janssen
Poule 10.
Binc Bal
Xander Boone
Jeroen Nelis
Poule 11.
Noa Niemantverdriet
Karlijn v/d Want
Tess Pauwels
Tatum de Vos en Isa de Waart
Poule 12.
Fenna Mathijssen
Floortje v/d Schraaf
Anna-Qing Dronkers
Raisa Mathijssen
Poule 13.
Nicky van Kralingen
Emy Maat
Namyra Hmicha
Rachel Hardenbol en Gwenn Sinke
Poule 14.
Luuk Musters
Lukas Peijen
Niek Fierloos
Florian Berman
Poule 15.
Danh Luong
Noah Visschers
Jens Beuns
Thijmen de kok, Lorenzo van Tilburg en Finn Willekes
Poule 16.
Nadia Cairo
Mats Boender
Jasper Jongman
Ide Bartens en Thijs Lefeber
Poule 17.
Thomas Nootenboom
Niek de Kroon
Tim van Kralingen
Wesley van Belzen en Casper Laroes
Poule 18.
Jomaro Boone
Walt Elenbaas
Dylan van Maldegem
Niels Broekhuizen en Fende de Looff
Poule 19.
Senna v/d Maas
Redouan Belazzani
Quinn Swart
Casper Heertjes en Cayden Corstens
Poule 20.
Luca Stam
Bas Gottheil
Casper Slager
Leon Victor Zelinsky en Bart Jobse
Poule 21.
Mark v/d Endt
Mathijss Moeliker
Milan Evegaars
Maarten Mol
Poule 22.
Toine van Bennekom
Romeo van Nieuwenhuize
Davy de Kroon
Poule 23.
Wessel Louws
Hero Hirdes
Joey Hommel
Rinse Wagenaar
Poule 24.
Tristan Cairo
Bart Sieljes
Stijn Bordui
Silver v/’t Westeinde
Poule 25.
Jurian Mol
Bart Janssen
Thije Elenbaas
Edgar v/’t Westeinde en Robin Rasic
Poule 26.
Jaimy Strobos
Evita de Vos
Nikki Bruins
Fay van Son
Poule 27.
Kevin Minderhout
Therise v/d Scheer
Roan Goense
Madushani Havekes
Poule 28.
Carlijn Fierloos
Nienke Bordui
Maren Boender
Davina Mamed
Poule 29.
Immanuel Cairo
Timo Mathijssen
Jan Willem Moeliker
Sven Verburg
Poule 30.
Mitchel Dekker
Joep Smulders
Kevin Schikker
Lars Klootwijk
Lucas Hoogstrate
Poule 31.
Mik Nijssen
Raul van Quekelberghe
Daan Jansen
Michael v/d Hak, Jain Joosse en Rick van Iwaarden
Poule 32.
Manon Dekker
Lieke Smulders
Jesse Wagenaar
Poule 33.
Ramon Visschers
Danny Diepersloot
Edo Stam
Tamara de Steur
Poule 1.
Mia Vos
Rosa Nagtegaal
Guusje Blokpoel
Viviënne v/d Bos
Poule 2.
Sam Bertels
Lonneke Blokpoel
Davina Marcos
Poule 3.
Féline Elenbaas
Lina Bijaad
Danitshia Strobos
Tess de Jong en Robine v/d Bos
Poule 4.
Rowen Henssen
Brian Westerveld
Sven Broekhuizen
Wout Peijnenburg
Poule 5.
Mika Janssen
Dayshaun Marcos
Noah van Belzen
David Schoneville
Poule 6.
Quinn Mulder
Boaz Jobse
Kyan Jobse
Jens Deelen
Poule 7.
Ylano Scholten
Guus Diepersloot
Ayman Bijaad
Dwayne Hardenbol
Poule 8.
Bayu de Bruin
Joery van Belzen
Declan Cortens
Poule 9.
Riley Minderhout
Luuk de Schipper
Lukas Schoneville
Lars Janssen
Poule 10.
Binc Bal
Xander Boone
Jeroen Nelis
Poule 11.
Noa Niemantverdriet
Karlijn v/d Want
Tess Pauwels
Tatum de Vos en Isa de Waart
Poule 12.
Fenna Mathijssen
Floortje v/d Schraaf
Anna-Qing Dronkers
Raisa Mathijssen
Poule 13.
Nicky van Kralingen
Emy Maat
Namyra Hmicha
Rachel Hardenbol en Gwenn Sinke
Poule 14.
Luuk Musters
Lukas Peijen
Niek Fierloos
Florian Berman
Poule 15.
Danh Luong
Noah Visschers
Jens Beuns
Thijmen de kok, Lorenzo van Tilburg en Finn Willekes
Poule 16.
Nadia Cairo
Mats Boender
Jasper Jongman
Ide Bartens en Thijs Lefeber
Poule 17.
Thomas Nootenboom
Niek de Kroon
Tim van Kralingen
Wesley van Belzen en Casper Laroes
Poule 18.
Jomaro Boone
Walt Elenbaas
Dylan van Maldegem
Niels Broekhuizen en Fende de Looff
Poule 19.
Senna v/d Maas
Redouan Belazzani
Quinn Swart
Casper Heertjes en Cayden Corstens
Poule 20.
Luca Stam
Bas Gottheil
Casper Slager
Leon Victor Zelinsky en Bart Jobse
Poule 21.
Mark v/d Endt
Mathijss Moeliker
Milan Evegaars
Maarten Mol
Poule 22.
Toine van Bennekom
Romeo van Nieuwenhuize
Davy de Kroon
Poule 23.
Wessel Louws
Hero Hirdes
Joey Hommel
Rinse Wagenaar
Poule 24.
Tristan Cairo
Bart Sieljes
Stijn Bordui
Silver v/’t Westeinde
Poule 25.
Jurian Mol
Bart Janssen
Thije Elenbaas
Edgar v/’t Westeinde en Robin Rasic
Poule 26.
Jaimy Strobos
Evita de Vos
Nikki Bruins
Fay van Son
Poule 27.
Kevin Minderhout
Therise v/d Scheer
Roan Goense
Madushani Havekes
Poule 28.
Carlijn Fierloos
Nienke Bordui
Maren Boender
Davina Mamed
Poule 29.
Immanuel Cairo
Timo Mathijssen
Jan Willem Moeliker
Sven Verburg
Poule 30.
Mitchel Dekker
Joep Smulders
Kevin Schikker
Lars Klootwijk
Lucas Hoogstrate
Poule 31.
Mik Nijssen
Raul van Quekelberghe
Daan Jansen
Michael v/d Hak, Jain Joosse en Rick van Iwaarden
Poule 32.
Manon Dekker
Lieke Smulders
Jesse Wagenaar
Poule 33.
Ramon Visschers
Danny Diepersloot
Edo Stam
Tamara de Steur