Trainingstijden en locaties

Goes / Omnium
dag tijd type team trainer(s)
maandag 17:00 - 18:00 Training Jeugd, Maandag 6-8 jaar Milan Theulen, Nina Rijn
maandag 18:00 - 19:00 Training Jeugd, Maandag 9-11 jaar Milan Theulen, Nina Rijn
maandag 19:00 - 20:30 Wedstrijd Wedstrijd, Maandag U15 en U18 (RTC) André van Meerkerk
maandag 20:30 - 21:30 Training Senioren, Maandag 15 jaar eo André van Meerkerk
dinsdag 17:00 - 18:00 Training Jeugd, Dinsdag 8-11 jaar Cor Moerman, Lieke Smulders
dinsdag 18:00 - 19:00 Training Jeugd, Dinsdag 10-14 jaar Cor Moerman, Lieke Smulders
dinsdag 19:00 - 20:30 Training Jeugd, Dinsdag 11 jaar eo Cor Moerman
woensdag 15:30 - 16:30 Training Jeugd, Woensdag 5-6 jaar Remco Robinson, Joep Smulders
woensdag 16:30 - 17:30 Training Jeugd, Woensdag 7-9 jaar beginners Remco Robinson, Joep Smulders
woensdag 17:30 - 18:30 Training Jeugd, Woensdag 7-9 jaar vanaf gele band Remco Robinson, Joep Smulders
donderdag 17:00 - 18:00 Wedstrijd Instapwedstrijd, Donderdag U10 Pim van Meerkerk
donderdag 18:00 - 19:00 Wedstrijd Wedstrijd, Donderdag U12 en U15 Pim van Meerkerk
donderdag 19:00 - 20:30 Wedstrijd Wedstrijd, Donderdag U15 en U18 (RTC) André van Meerkerk
donderdag 20:30 - 21:30 Training Senioren, Donderdag 15 jaar eo André van Meerkerk
zaterdag 09:00 - 10:00 Training JudoExtra, Zaterdag 8-16 jaar Milan Theulen, Zoïe Moerman
zaterdag 10:00 - 11:00 Training Jeugd, Zaterdag 5-7 jaar Milan Theulen, Zoïe Moerman
zaterdag 11:00 - 12:00 Training Jeugd, Zaterdag 8-10 jaar Milan Theulen, Zoïe Moerman
Middelburg
dag tijd type team trainer(s)
woensdag 17:00 - 18:00 Training Wedstrijd, Wedstrijd, Woensdag U8-U10 Jessica van Schaik, Manon Dekker
woensdag 18:00 - 19:00 Training Wedstrijd, Wedstrijd, Woensdag U12 eo Jessica van Schaik, Manon Dekker
woensdag 19:00 - 20:30 Training Senioren, Woensdag 12 jaar eo Jessica van Schaik
zaterdag 09:00 - 09:45 Tuimel Tuimelen, Zaterdag 3.5-6 jaar Jessica van Schaik
zaterdag 09:45 - 10:45 Training Jeugd, Zaterdag 6-11 jaar Jessica van Schaik, Fleur de Rijke
zaterdag 10:45 - 11:45 Training Jeugd, Zaterdag 11 jaar eo Jessica van Schaik, Fleur de Rijke
Vlissingen
dag tijd type team trainer(s)
dinsdag 18:00 - 19:00 Training Jeugd, Dinsdag 10-14 jaar Jessica van Schaik
vrijdag 16:30 - 17:30 Training Jeugd, Vrijdag 4-6 jaar Ramon Antvelink, Jaimy Strobos
vrijdag 17:30 - 18:30 Training Jeugd, Vrijdag 7-9 jaar Ramon Antvelink, Jaimy Strobos
vrijdag 18:30 - 19:30 Training Jeugd, Vrijdag 10-14 jaar Ramon Antvelink
's-Heerenhoek
dag tijd type team trainer(s)
vrijdag 16:45 - 17:30 Training Jeugd, Vrijdag 4-6 jaar Jessica van Schaik
vrijdag 17:30 - 18:30 Training Jeugd, Vrijdag 6-8 jaar Jessica van Schaik
vrijdag 18:30 - 19:30 Training Jeugd, Vrijdag 8-10 jaar Jessica van Schaik
Rilland
dag tijd type team trainer(s)
vrijdag 18:00 - 19:00 Training Jeugd, Vrijdag 4-7 jaar Remco Robinson, Joep Smulders
vrijdag 19:00 - 20:00 Training Jeugd, Vrijdag 7-9 jaar Remco Robinson, Joep Smulders
vrijdag 20:00 - 21:00 Training Jeugd, Vrijdag 10-14 jaar Remco Robinson
Goes / Edudelta
dag tijd type team trainer(s)
dinsdag 19:00 - 20:00 Training Jeugd, Ju Jitsu Dinsdag 10 - 15 jaar Remko Dijkman
dinsdag 20:00 - 21:00 Training Senioren, Ju Jitsu Dinsdag 15 jaar eo Remko Dijkman
zaterdag 09:00 - 10:00 Tuimel Tuimelen, Zaterdag 3.5-5 jaar Ramon Antvelink, Pascalle van Gurp
zaterdag 10:00 - 11:00 Training Jeugd, Zaterdag 5-6 jaar Ramon Antvelink, Pascalle van Gurp
Wedstrijdselectie
dag tijd type team trainer(s)

JudoGoes

secretariaat:
Schubertlaan 41
4462 KA GOES
 
lessen in Goes, Goes-Zuid,
Middelburg, Vlissingen, Rilland
en 's-Heerenhoek

Contact

Telefoon: 06-48577964 

bereikbaar
ma-vr   20.00-21.00 uur
 
Terug naar boven